S Mladou Boleslaví startoval v evropských pohárech, teď trenér Weber povede Karvinou

23. březen 2021  Redakce   Regiony  1077 zobrazení  493 slov

Fotbalisty Karviné povede po čtyřech letech opět trenér Jozef Weber. Naposledy působil v Mladé Boleslavi, se kterou startoval i v evropských pohárech, ale v prosinci byl z klubu propuštěn. Karvinský tým o jeho angažování informoval na svém webu, délku smlouvy ale neuvedl.

Trenér Jozef Weber. Foto Archiv MediaShowTrenér Jozef Weber. Foto Archiv MediaShow

 

Reklama
Někdejší záložník Weber oblékal v minulosti dres Sparty, Chebu, Drnovic a Jablonce, kde strávil osm let jako hráč a byl lídrem a kapitánem týmu. Po konci hráčské kariéry v roce 2007 začal dělat v témže klubu asistenta. Vedl tým společně s Františkem Komňackým.
Z Jablonce zamířil do Bohemians Praha 1905, kde se stal  hlavním  trenérem v letech 2012 až 2014. Poté se přesunul do Karviné, kterou trénoval v letech 2017-2017. V únoru 2018 se ujal Mladé Boleslavi. V kádru měl ligové kanonýry Komličenka a Mešanoviče, kteří ale odešli do zahraničí. Před koncem podzimní části této sezony nejvyšší soutěže Weber v klubu skončil kvůli neuspokojivým výsledkům.
"Angažování Jozefa Webera bylo naší prioritou. Jožka naše prostředí moc dobře zná a jsme moc rádi, že jsme se domluvili. Mám opravdu radost, že jej V Karviné před týdnem odvolali  trenéra Juraje Jarábka. V sobotním ligovém duelu s Olomoucí (0:1) vedli mužstvo dočasně jeho asistenti Petr Ma

 

Někdejší záložník Weber oblékal v minulosti dres Sparty, Chebu, Drnovic a Jablonce, kde strávil osm let jako hráč a byl lídrem a kapitánem týmu.

Po konci hráčské kariéry v roce 2007 začal dělat v Jablonci  asistenta. Vedl tým společně s Františkem Komňackým. Z Jablonce zamířil do Bohemians Praha 1905, kde se stal  hlavním  trenérem v letech 2012 až 2014. Poté se přesunul do Karviné, kterou trénoval v letech 2014-2017.

V únoru 2018 se ujal Mladé Boleslavi. V kádru měl ligové kanonýry Komličenka a Mešanoviče, kteří ale odešli do zahraničí. Před koncem podzimní části této sezony nejvyšší soutěže Weber v klubu skončil kvůli neuspokojivým výsledkům.

"Angažování Jozefa Webera bylo naší prioritou. Jožka naše prostředí moc dobře zná a jsme moc rádi, že jsme se domluvili," uvedl sportovní ředitel karvinského klubu Lubomír Vlk.

V Karviné v polovině března odvolali trenéra Juraje Jarábka. V sobotním ligovém duelu s Olomoucí (0:1) vedli mužstvo dočasně jeho asistenti Petr Mašlej a a Marek Bielan, kteří stejně jako Jarábek u áčka končí.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3.11 hvězdiček / Hodnoceno: 18x