V Chebu odstartuje série veletrhů pracovních příležitostí

13. říjen 2022  Redakce   Regiony  305 zobrazení  273 slov

Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje přichází se sérií Veletrhů pracovních příležitostí v Karlovarském kraji 2022. Ty se uskuteční v Chebu, Sokolově a Karlových Varech. Kromě stánků zaměstnavatelů je pro návštěvníky připraven i další doprovodný program. ​

Ilustrační snímek z Chebu - část náměstí. Foto MEDIASHOWIlustrační snímek z Chebu - část náměstí. Foto MEDIASHOW

Tiskovou zprávu zveřejnil web Karlovarského kraje.

Reklama

Veletrhy pracovních příležitostí jsou určeny zájemcům o novou práci, ale i těm, kteří uvažují o změně zaměstnání. Zúčastnit se ale mohou i lidé, jež se chtějí jen seznámit s nabídkou pracovních míst v regionu.

Zapojit se mohou zaměstnavatelé hledající kvalitní zaměstnance či ti, kteří chtějí nabídnout práci budoucím absolventům škol a zviditelnit svou firmu mezi žáky a studenty základních, středních a vysokých škol.

První z veletrhů se uskuteční v Kulturním centru Svoboda v Chebu, a to v úterý 18. 10. 2022. Ve čtvrtek 20. 10. 2022 se bude konat veletrh v Městském domě kultury v Sokolově a 3. 11. 2022 jej pak budou moci zájemci navštívit v Hotelu Thermal v Karlových Varech. Doba konání je vždy od 9 do 16 hodin.

Pro návštěvníky veletrhů budou připraveny výstavní stánky zaměstnavatelů, odborné přednášky a workshopy, které seznámí zájemce například s pravidly tvorby životopisu, se zásadami osobní prezentace při pracovním pohovoru nebo také se základními informacemi pro začínající podnikatele.

Chybět nebudou ani oblíbené odborné konzultace s personalisty, s nimiž si mohou zájemci vyzkoušet pracovní pohovor nanečisto.Vstup na veletrhy je zdarma. Další informace jsou uvedeny na webových stránkách Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x