V Chebu se na podzim dokončuje nové parkoviště

30. září 2022  Redakce   Regiony  711 zobrazení  209 slov

Na sídlišti Zlatý Vrch v Chebu finišují práce na výstavbě nového parkoviště, které společnost Terea buduje v areálu své výtopny.

Ilustrační snímek z Chebu - část náměstí. Foto MEDIASHOWIlustrační snímek z Chebu - část náměstí. Foto MEDIASHOW

Jak uvedl web města Chebu, na samotném parkovišti bude k dispozici 72 placených míst, další dvě bezplatná parkovací místa pak přibydou na sousední komunikaci, která se v souvislosti s řešením dopravního napojení nového parkoviště rovněž upravuje.

Reklama

Vybudování nového parkoviště a realizace s tím souvisejících úprav v jeho okolí je společnou investicí Terey a města, které společnosti poskytuje investiční příspěvek na pokrytí nákladů na výstavbu.

Celkové náklady budou činit 10,7 milionu korun.S dokončením stavebních prací se počítá  na podzim, provoz nového parkoviště má být pak zahájen na začátku listopadu.

Jednat se bude o rezidenční osvětlené parkování se závorovým systémem, který zajistí přístup na parkovací místa pouze vozidlům k tomu oprávněným. Lokalita bude navíc monitorována kamerovým systémem.Cena za parkovací místo a měsíc je stanovena na 1000 Kč vč. DPH, u rozšířených parkovacích míst pro větší SUV a dodávky pak na 1100 Kč vč. DPH.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3.29 hvězdiček / Hodnoceno: 7x