Zlín patřil setkání Spolku veřejně prospěšných služeb

27. září 2021  Redakce   Regiony  650 zobrazení  276 slov

Vzájemná výměna zkušeností, zajímaví hosté, prezentace vystavovatelů, ukázka techniky, tak by se dalo shrnout letošní celorepublikové setkání zapojených členů Spolku veřejně prospěšných služeb, jehož pořadatelem byly Technické služby Zlín.

Vystavený vůz TS Zlín. Foto Magistrát města ZlínaVystavený vůz TS Zlín. Foto Magistrát města Zlína

Setkání proběhlo v prostorách kongresového centra Interhotelu Moskva.

Reklama

Hlavními body bylo jednání valné hromady, vystoupení zajímavých hostů a prezentace vystavovatelů. Neméně důležitý program však všechny zúčastněné čekal i další den, kdy došlo na vzájemnou výměnu zkušeností mezi členskými organizacemi a vystavujícími firmami.

Veřejnost se pak mohla  pokochat vystavenou technikou, která pro ně byla k vidění v prostorách pod Velkým kinem.

„Město Zlín podporuje spolupráci mezi městy na nejrůznějších úrovních. Příkladem je poskytnutí platformy pro rozvíjení spolupráce mezi technickými službami sdruženými ve Spolku veřejně prospěšných služeb. Komunální služby jsou pro každé město klíčové k zajištění chodu městské infrastruktury,“ přivítal účastníky Pavel Stojar, náměstek primátora.

Účastníkům nabídl také možnost zúčastnit se procházky po architektuře Zlína zařazené do programu po ukončení odborných debat a prezentací.

Spolek veřejně prospěšných služeb je nezávislou organizací s působností na území celé České republiky. Tato sdružuje organizace a odborníky oborů veřejně prospěšných služeb, členy jsou pak zejména Technické služby působící po celé České republice, ale i mnohé výrobní podniky s přesahem do oblasti životního prostředí.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil