Zlín zvýhodní krátkodobé stání

10. leden 2022  Redakce   Regiony  1695 zobrazení  249 slov

Pohodlné placení parkování prostřednictvím parkovacích automatů či služby MPLA funguje ve Zlíně již nějakou dobu. Nově se však k lokalitám, kde lze tuto možnost využít, přidává také prostor náměstí T. G. Masaryka.

Foto Magistrát města ZlínaFoto Magistrát města Zlína

„Možnost zaparkovat krátkodobě svůj vůz bez nutnosti zdlouhavého hledání, kam jej vlastně umístit, je cíl, za kterým jdeme. Zprovoznění dalších placených stání, kde nebudou převládat dlouhodobě zaparkovaná vozidla, je jeden z dílčích kroků celé strategie parkování ve městě Zlín,“ uvedl radní pro dopravu Michal Čížek.

Reklama

Lidé si zde budou moci od pondělí 10. ledna 2022 své parkování zaplatit jak pomocí automatů, tak i prostřednictvím mobilního telefonu. S aplikací MPLA.IO celý proces platby proběhne na pár kliků, a tedy mnohem komfortněji a bez nutnosti chodit vůbec k parkomatu.

Služba MPLA je komfortní a bezpečný způsob bezhotovostní platby za parkování. Jedná se o nejrychlejší bezhotovostní platbu parkovného. Bez hledání parkovacího automatu a drobných po kapsách.

S možností kdykoliv a odkudkoliv si parkovací dobu prodloužit. Stačí několik kliknutí a parkovací automat máte v mobilu.

Služba MPLA je uživatelsky jednoduchá. Jedná se o nejrozšířenější službu tohoto typu v ČR, více než 20.000 transakcí/den. Díky ní lze platit platební kartou MasterCard a Visa, palivovými kartami CCS a Axigon (Shell Cards, Euro Oil), kartou MPLA, Twisto kartou nebo lze využít jednorázové platby prostřednictvím Google Pay a Apple Pay.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3.35 hvězdiček / Hodnoceno: 49x