Byli jsme u toho. Milionář Šrek navštívil Ranní show!

20. prosinec 2005  Redakce MS   Show  2700 zobrazení  618 slov

To bylo ráno! Pařili celou noc a nešli ani spát. A měli ráno bavit posluchače napříč republikou. Vítěz 10 milionů z reality show TV Nova Big Brother David Šín společně s Filipem Trojovským byl u Leoše Mareše na Evropě 2!

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

A MediaShow tam bylo také. Jaké to bylo? Hodně netradiční, spontánní, ospalé. Všichni nakonec byli rádi, že to mají za sebou.

Reklama

Měli tam být až v osm. Ale už tam byli v půl šesté! Z finálového večírku rovnou do rádia. Vítěz David Šín, následovaný Filipem Trojovským – trojkou z velkého nováckého SuperFinále, se nechali odvézt z mejdanu až do Wenzigovky na pražských Vinohradech.

Za nimi taxíkem dorazil Leoš Mareš a Patrik Hezucký. Jen Eva Horzinková nedorazila, ač měla. Oficiálně zaspala, po pravdě ji nepustily rodiče! A to je jí 29 let!

„Vůbec jsem nespal. Jedu nonstop. Naštěstí končím. Eso má přes Vánoce volno, takže jen rádio,“ přiznal MediaShow Leoš Mareš. A bylo to na něm znát.

Kdykoliv mohl, odpadl. Ležel na židli za mixákem ve studiu Evropy 2 a na pár okamžiků zavřel oči. Přesto vše hlídal, aby ranní vysílání klaplo.

Program Evropy 2 je předem naprogramován. Hlavní moderátor má k dispozici mixážní pult a počítače. Na odbavovacím monitoru přesně vidí, co se bude hrát, jak dlouho to trvá. Vše jede automaticky. Jen se odpojí ve chvíli, kdy je prostor pro vstup. Ten je přesně definován.

Leoš jasně ukázal, že je profík. Odbavování vysílání zvládal v pohodě. Překvapil ale ve chvílích, kdy skoro bezvládně ležel na židli. Vnímal hudbu. Najednou si ji stáhl do sluchátek. Narovnal se a spustil do mikrofonu. Už se pokoušel o nějaké fóry.

Někdy to nevyšlo. Zvláště, když mu měl pomoct Šrek. A když se zapojil do rozhovoru Filip, bylo vymalováno! Nakonec Leoš veřejně žádal, ať vypomůže Patrik. Ale ani jemu se nedařilo!

Ospalost a únava byla znát. Přestože šlo o Ranní show, která má lidi probouzet, v pondělí to bylo hodně na hraně. Vysílali ji lidé, kteří se chystali zahučet do peřin.

„Jsem docela spokojený. Čekal jsem to horší,“ najednou vstoupil do studia Petr Vladyka, programový šéf Evropy 2. Přišel si podepsat dva kusy nového Leošova alba. „Je to dárek k Vánocům,“ prohodil.

A jak to konkrétně vypadalo ve studiu? Leoš seděl u mixáku, odbavoval vysílání. Seděl. Nestál. Elán pro pondělní ráno ho opustil. Pak je ve studiu něco jako barový pult. Na barových židličkách seděl u okna Patrik, vedle něho Filip a potom David.

Když byla možnost, když do éteru šla písnička, vyběhávalo se ven. Když to bylo nutné, Leoš všechny svolával zpět dovnitř. „Musíte se ještě rozloučit!“ volal.

Jakmile se přiblížila devátá hodina ranní, do studia vešel Martin Vašíček. Jeho dopolední Afterparty začínala. Před ním ještě k mikrofonu přistoupila Eva Kadavá. Ta čte zprávy. Z papíru. Jakmile odvysílá, bez mrknutí oka odchází.

Další ráno skončilo. Ranní show s Leošem a Patrikem bude až do soboty. I na Štědrý den budou pokusy posluchače Evropy 2 bavit!


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil