Chinaski si otevřely Music Bar

18. listopad 2005  Redakce MS   Show  1177 zobrazení  390 slov

Je to mazec! Chinaski se stávají nejúspěšnější českou skupinou a mají našlápnuto se stát fenoménem. Její starší slavnější kolegové z Lucie se totiž potýkají s vlastními trably a asi si dnešní čtyřicátnici řeknou společné sbohem.

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

To Chinaski se končit nechystají. Naopak vydaly koncem léta své další – již desáté – album. Jmenuje se Music Bar a představují ho na současném turné po českých a moravských městech.

Reklama

Singl Tabáček okupuje česká rádia a jako mediální partner ho Evropa 2 exkluzivně nabídla na svých vlnách úplně první. „Snažíme se našim posluchačům vždy nabízet aktuální muziku mezi prvními. Chinaski jsou současnou špičkou mezi českými kapelami a v našem programu mají své nezastupitelné místo. Posluchači Evropy 2 Chinaski milují,“ říká MediaShow Petr Vladyka, programový šéf Evropy 2. „Tabáček byl nasazen rovněž do Pepsi Chart a jasně ukazuje, že posluchači si ho oblíbili. Celou hitparádu totiž vyhrál.“

Poprvé se tak stalo 5. září, když se Tabáček vyšvihl na zlatou pozici. V medailovém umístění stále setrvává a to je polovina listopadu! Mezitím stačil první singl Chinaski z nové desky dobýt další primát. Už v září, pouhý měsíc od uvedení Tabáčku na trh, vyšvihl se na první místo žebříčku IFPI, který je sestavován na základě rotací písní v českých rádiích.

Celá deska Music Bar se na pulty obchodů dostala až 26. září. A už pouhý den po oficiálním uvedení na trh se album stalo s více než 23 tisíci prodanými nosiči platinovým.

Jenže to není všechno! Deska Music Bar si připsala další zářez na pomyslnou pažbu - po pouhém týdnu se stala nejprodávanější deskou v České republice!

V polovině října přišlo něco, co čekal málokdo. 1. místo v hitparádě Radio 2005, 1. místo v hitparádě IFPI TOP 40, 1. místo v hitparádě Eso na Nově, 1. místo v hitparádě t-music na Primě, 2. místo v Pepsi Chart na Evropě 2.

Chinaski se tak nabuzeni úspěchem u svých fanoušků a příznivců počátkem listopadu vydaly na turné, které potrvá až skoro do Vánoc. Jmenuje se Poštovní spořitelna Chinaski Tour 2005.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil