Depeche Mode to v lednu v Praze rozbalí

6. leden 2006  Redakce MS   Show  1138 zobrazení  260 slov

Opět na turné! Legendární Depeche Mode po čtyřech letech vyrážejí na hudební šňůru. Při ní zavítají do Prahy. V Sazka Aréně vystoupí už 23. ledna 2006.

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Kapela převážně dnešních třicátníků, neboť v černém se chodilo zejména v 80. letech,  se rozhodla navštívit i Česko. I tady představí novinku Playing The Angel.

Reklama

Jedna z největších kapel současnosti oznámila, že vyrazí na světové turné, které bude čítat 39 evropských a 21 amerických zastávek. S největší pravděpodobností půjde o jednu z nejzásadnějších koncertních událostí letošního roku.

Evropská část turné odstartuje 13. ledna v německých Drážďanech.

Depeche Mode na ní během šesti týdnů navštíví kromě České republiky také Německo, Belgii, Španělsko, Rakousko, Itálii nebo Maďarsko, a celá šňůra skončí v londýnské Wembley aréně.

Kapela na turné představí skladby ze svého nového alba, které produkoval Ben Hiller, známý ze spolupráce s britskými nezávislými kapelami.

Jak Dave Gahan uvedl, kapela si práci ve studiu v kalifornské Santa Barbaře velmi pochvalovala a z nových skladeb je nadšena. Deska se jmenuje Playing The Angel a první ochutnávka z ní je Precious.

Depeche Mode naposledy navštívili Prahu před pěti lety v rámci turné k jejich poslednímu albu Exciter. Trio Dave Gahan, Martin Gore a Andrew Fletcher na tomto turné odehrálo neskutečných 85 vystoupení, které viděly téměř dva miliony lidí.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil