Ester Ledecká či Emma Drobná jsou influenceři na nealko road tripu

16. červenec 2018  Redakce   Show  2573 zobrazení  184 slov

Letní reklamní spot v televizi je především určen pro teenagery a propaguje několik mikro verzí i kampaň na Instagramu. Reklamní tváře Ester Ledecká a Emma Drobná jsou totiž influenceři pro nealko limonádu.

Ester Ledecká a Emma Drobná v reklamním spotu Coca-Cola. Reporfoto: Vimeo/McCann PragueEster Ledecká a Emma Drobná v reklamním spotu Coca-Cola. Reporfoto: Vimeo/McCann Prague

Cílem kampaně je nejen odpromovat soutěž o "wow zážitky", ale především značku Coca-Cola zatraktivnit pro české a slovenské teenagery, jak píše Mediář.cz.

Reklama

Středobodem je letní road trip vybraných influencerů, kteří během cesty vytváří obsah pro sociální sítě. Ten využívá mimo jiné novou IGTV, což je televize Instagramu.

Kampaň "Polétíme?" odstartovala televizním teaserem ve čtvercovém formátu, přičemž většinu plochy obrazovky vyplnilo jen černé pozadí.

Hlavními hvězdami spotu jsou ambasadorky Coca-Coly Ester Ledecká a Emma Drobná.

Česká sportovkyně a slovenská zpěvačka natáčely celý jeden den, kdy vzniklo hned několik formátů - od 6sekundových bumperů po 60sekundový kino spot.

V rámci televizní kampaně běží 10, 30 a 60sekundový spot.

O reklamní kampaň v režii Marka Partyše a produkci Bistro Films se v rámci idea kampaně postaral Jan Benda, group creative director McCann Prague.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 3x