Harry Potter a King Kong vstupují do kin

2. prosinec 2005  Redakce MS   Show  1156 zobrazení  419 slov

Filmový prosinec se může pochlubit dvěma skvostnými novinkami. Filmy jako Harry Potter nebo King Kong jsou zárukou jedinečné podívané. Zajímá tě, o čem jsou? Chceš je vidět?

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Teď ještě ti sice nic nedáme, ale v roce 2006 se můžeš těšit na skvělé zážitky s filmovými hity. Zatím se musíš spokojit s krátkým info o filmech, které jistě budou lámat návštěvnické rekordy.

Reklama

A ještě jedna zásadní zpráva. Multikino PALACE CINEMAS Park Hostivař od 1. prosince 2005 má opět pro návštěvníky otevřeno každý den.

Diváci tak mohou dlouho očekávané prosincové hity jako jsou Harry Potter a ohnivý pohár nebo King Kong od oscarového režiséra Petera Jacksona zhlédnout kdykoli od pondělí do neděle.

Premiéra filmu Harry Potter a ohnivý pohár již proběhla první prosincový den. Ale nic ti nebrání, aby si tento trhák viděl někdy a někde jinde. Vždyť je a bude tolik příležitostí…

Harry Potter a ohnivý pohár

Harry je zpátky ve škole, už ve čtvrtém ročníku Bradavické školy čar a kouzel. Tento rok bude ještě náročnější než ty předchozí. Harryho čeká turnaj kouzelnických škol, na kterém bude muset pro Bradavice vybojovat Ohnivý pohár. Navíc se opět o slovo přihlásí Voldemort...

King Kong

Skupina filmařů se vydává do Tichomoří hledat legendární Skull Island, na němž podle pověstí kdysi žilo gigantické monstrum jménem Kong. Česká premiéra 15. prosince 2005.

Sklapni a zastřel mě

Česko-anglická gangsterská komedie. Pavel Zeman (Karel Roden) celý život strádá. Má nevděčnou ženu (Aňa Geislerová) a šest zaměstnání, aby si jeho žena mohla dovolit život na vysoké noze. Colin Frampton je Angličan pohlcený ve svém světě plném obav. Ty ho nepřechází ani na své svatební cestě v Praze. Když se na Colinovu ženu při prohlídce Starého Města z nebe snese náhlá a nešťastná smrt, rozhodne se Colin svoji choť co nejdříve následovat. Sám k činu nemá odvahu a tak požádá Pavla, aby ho za finanční odměnu nějak šetrně a rychle sprovodil ze světa. Ze setkání vzejde neobvyklé přátelství poté, co se Pavlovy smrtící plány naprosto vymknou kontrole.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil