Hrob Karla Gotta přitahuje zástupy fanoušků. Ivana Gottová zveřejnila místo, kde je Mistr pochován

23. prosinec 2019  Redakce   Show  3206 zobrazení  233 slov

Hrob zesnulého Karla Gotta je dokončen. Vdova Ivana Gottová zveřejnila přesnou polohu místa zpěvákova posledního odpočinku. K němu míří zástupy fanoušků nejen z Česka, ale i Německa, kde Mistr byl hodně populární.

Jak se nejlépe dostat k hrobu Karla Gotta. Zdroj: KarelGott.comJak se nejlépe dostat k hrobu Karla Gotta. Zdroj: KarelGott.com

"Jak jsem slíbila, touto cestou vám mohu oznámit, že místo posledního odpočinku našeho milovaného Karla je dokončeno. Níže si můžete stáhnout mapku, která vás na hřbitově Malvazinky dovede nejkratší cestou k jeho hrobu," napsala Ivana Gottová na oficiálních webovkách KarelGott.com.

Reklama

Fanoušci, kteří chtějí navštívit hrob Karla Gotta, si mohou na stránkách stáhnout podrobnou mapu, která usnadní cestu k místu, kde je Mistr pochován.

"Ještě jednou děkuji vám všem, kteří jste naší rodině vyjadřovali a stále vyjadřujete slova podpory a útěchy. Děkuji za všechny emaily, zprávy, dopisy, kondolenční knihy, andílky i dárky. Velmi si vašich laskavých slov vážím, jsou pohlazením pro naše bolavá srdce," dodala Ivana Gottová.

Od zveřejnění mapky, která ukazuje, kde je hrob Karla Gotta, přicházejí na smíchovský hřibitov desítky lidí. A to fanoušci jak z Česka, tak i Německa. Němečtí fanoušci zpěváka nazývali jako Zlatý hlas z Prahy.

Karel Gott zemřel 1. října 2019 ve věku 80 let.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x