Nejočekávanější filmy roku 2020? Bondovka Není čas zemřít, Black Widow či Rychle a zběsile 9

28. prosinec 2019  Redakce   Show  1775 zobrazení  184 slov

V roce 2020 bude na filmová plátna uvedeno několik blockbusterů, které navazují na předchozí snímky. James Bond: Není čas zemřít, Black Widow, Rychle a zběsile 9 nebo Wonder Woman 1984.

Logo film. Zdroj: Pixabay.comLogo film. Zdroj: Pixabay.com

V dubnu 2020 do kin přichází poslední "bondovka" s Danielem Craigem. Anglický název No Time To Die (český Není čas zemřít) patří dvacátému pátému pokračování filmu o fiktivním agentu Jamesi Bondovi.

Reklama

V květnu 2020 na filmová plátna bude promítána další "marvelovka". Americký akční film Black Widow se Scarlett Johansson. Ta opět ztvární vycvičenou agentku, jako v předchozích snímcích.

Očekávaná je i devítka Rychle a zběsile. V hlavních rolích hrají Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster a John Cena. Česká premiéra je naplánována na 21. května 2020.

Filmoví fanoušci žánru fantasy čekají na Wonder Woman 1984. natočený na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics o superhrdince Wonder Woman. V titulní roli se představí Gal Gadot, která tuto postavu ztvárnila již ve filmu Wonder Woman (2017).


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x