Seriálová novinka na Primě: Slunečná v hlavní roli s Evou Burešovou a Markem Lamborou

31. prosinec 2019  Redakce   Show  1035 zobrazení  195 slov

Romantický seriál Slunečná na Primě zavede na statek a do vsi Slunečná, kde žije specifická skupina lidí. V hlavní roli je dvojice Eva Burešová a Marek Lambora.

Eva Burešová a Marek Lambora při první klapce seriálu Slunečná. Foto: FTV PrimaEva Burešová a Marek Lambora při první klapce seriálu Slunečná. Foto: FTV Prima

Statek vede mladá a rázná Týna Popelková (Eva Burešová). Té jsou k ruce její blízcí, v podstatě lehcí vyděděnci společnosti – Róza, Tom, profesor a Tony, a samozřejmě Běta, která Týnu s její sestrou Sylvou v podstatě vychovala.

Reklama

Po cyklistickém závodu se na Slunečnou dostává skupinka mladých pražských úspěšných podnikatelů v čele s Jankem Linhartem (Marek Lambora). A z toho, co začalo jako nevinný žert, to začíná vypadat na velkou lásku.

Kdo dále hraje v seriálu Slunečná?

V základní sestavě hrají Filip Tomsa, Lukáš Langmajer, Eva Holubová, Iva Hüttnerová, Jan Šťastný, Filip Blažek, Lucie Benešová, Dana Batulková, Ondřej Pavelka, Roman Tomeš, Pavla Tomicová, Tereza Brodská.

Dále hrají David Prachař, Maroš Kramár, Veronika Arichteva, Martina Preissová, Norbert Lichý, Karel Zima, Eva Decastelo, Leoš Noha, Jana Stryková, Josef Polášek, Regina Řandová.

Prima seriál bude vysílat v úterý a ve středu od 20.15 hodin, poprvé úvodním filmem v sobotu 11. ledna 2020.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x