V čase televizních zpráv bude Party s kuchařem!

27. prosinec 2005  Redakce MS   Show  4205 zobrazení  311 slov

Změna! Tescoma prima vařečka končí. Nahradit ji má od Nového roku každodenní Party s kuchařem! TV Prima se rozhodla tento zavedený formát inovovat.

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Party bude mít jediného kuchaře. Bude jím Petr Stupka a bude mít i žačku Veroniku Novákovou. Každou středu se totiž bude konat Škola vaření!

Reklama

„Těším se, že zase po dlouhé době budu žačkou. Do téhle školičky budu chodit moc ráda. Mám totiž velkou motivaci – nedávno jsem se vdala a musím přiznat, že jako manželka nejsem zrovna tou nejlepší kuchařkou. A protože jí chci být, není lepší možnosti, než chodit do školy (smích). V lednu mohou diváci vidět, jak se co dělá správně v kuchyni. Naučí se společně se mnou nejrůznější fígle. A těch není - hlavně v kuchyni – nikdy dost,“. prohlašuje MediaShow Nováková.

Úplně od základů budou moci diváci nakouknout do tajemství kuchyně. Co je čeká v lednu?

Naučí se, jak správně krájet nejrůznější suroviny, jak si správně rozvrhnout potraviny na pracovní desce, jak správně udělat vývar, jíšku, jak si připravit racionální i běžnou snídani atd.

V čem bude pořad jiný?

Pořad Tescoma prima vařečka byl zaměření na týdenní souboje diváckých dvojic, v sobotu pak na zahraniční kuchyni a v neděli na vaření se známou osobností. Poté, co dostaly možnost soutěžit všechny přihlášené divácké dvojice, se od září 2005 všední dny rozdělily podle témat. Jeden den byl vyhrazený krajovým receptům, další zdravé výživě, sobotní díly patřily známým a zajímavým osobnostem a neděle zase slavným lidem.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil