Válka fotbalistů: Lavický se naváží do Limberského, ten zase do Štáfka

13. leden 2017  Redakce   Show  1833 zobrazení  277 slov

Řítí se jak lavina! Postava Julia "Lavi" Lavického v novém internetovém seriálu Vyšehrad nenechala klidného ani plzeňského obránce Davida Limberského. Právě z něho, ale i dalších, si "utahuje" herec a režisér Jakub Štáfek.

Julius Lavický. Reprofoto: OBBOD.comJulius Lavický. Reprofoto: OBBOD.com

"Vyšehrad je ještě možná slabý odvar toho, co je součástí fotbalu, ti fotbalisté ten seriál píšou sami svým chováním, oni se mezi sebou takhle baví a vystupují tak," říká v rozhovoru pro DVTV Jakub Štáfek.

Reklama

Popisuje to, o co v seriálu z fotbalového prostředí jde.

Hlavní postava je prý psána podle řady fotbalistů, kteří promarnili svůj talent v alkoholu, drogách a bujarých večírcích.

A právě jedním z těch fotbalistů je i David Limberský, který je proslulý svými extempore nejen na hřišti, ale i za volantem.

Zkušený bek se rozhodl reagovat na Vyšehrad, který je vysílán na videokanálu OBBOD.com. Na svůj Instagram umístil fotografii a k němu popisek, kterým se vysmál Lavickému: "Lepší je být dobrý fotbalista než průměrný herec. Těším se na další díl."

Lavi totiž v jednom z dílů Vyšehradu usedl opilý za volant, havaroval a ještě marně utíkal policii. Aby příběh dotáhl do podobného konce jako plzeňský bek v reálu, proběhl se Lavický po hřišti a točí volantem.

Byla to nepřímá narážka na aféru Davida Limberského z roku 2015.

A jak zareagoval Jakub Štáfek? Přes Facebook bekovi vzkázal: "Davide, Davide. Radši zůstaň u volantu."


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 4.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x