Vladko byl v Křižáku. Byli jsme u toho!

13. prosinec 2005  Redakce MS   Show  1448 zobrazení  592 slov

Jedinečné! Vítěz reality show TV Prima VyVolení – Vladko Dobrovodský – byl ještě včera v šest ráno v Bratislavě, v deset už v Praze na Frekvenci 1. MediaShow bylo u toho!

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

Jak probíhalo vysílání Křížového výslechu Luboše Xavera Veselého s vítězem cen v hodnotě 11 milionů? My to víme, a povíme!

Reklama

Před 10. hodinou zastavila kolona doprovodných vozidel týmu VyVolení s charakteristickým logem reality show na kapotách před budovou rádia Frekvence 1 ve Wenzigově ulici na pražských Vinohradech.

Po pozdravech se zástupci rádia Vladko v doprovodu marketingového týmu Primy v čele s Irenou Maňákovou vešel do studia Frekvence 1, odkud se vysílá každý všední den mezi 10. – 11. hodinou talkshow L.X. Veselého – Křížový výslech.

Veselý stojí za mixážním pultem, Vladko usedá na židli k druhému žlutému mikrofonu naproti moderátorovi. Vysílací studio se plní fotografy a novináři. Unikátní vysílání Křižáku začíná!

Vysílání začíná podle svého obvyklého scénáře. Když se mluví na mikrofon a vysílání jde do éteru, všichni musí mlčet. Ticho, to je základ.

Jakmile skončí vstup, připravený program – písnička, reklamní brejk či jingl jede automaticky z vysílacího zařízení. Moderátor nic nemixuje, vše má připraveno.

S Vladkem si začínají povídat přítomní novináři. Baví se o životě ve Vile, o pocitech, co bude následovat. MediaShow právě v těchto mezičasech mezi vysíláním do éteru dělá unikátní rozhovor.

Moderátor Veselý se věnuje svým věcem, formuluje si otázky. „Dvacet vteřin do konce písničky,“ zavelí a je ticho. Vladko jako profesionál se zkoncentruje na vstup. Problém mluvit na mikrofon nemá. Naopak. Ví, co se od něj čeká.

Poté jede další skladba. Luboš Xaver Veselý začíná poučovat Vladka, co je Bleskový výslech. „Dám Vám na výběr ze dvou variant a Vy odpovíte. Třeba tady mám Paroubek, nebo Topolánek. Petr Zvěřina, nebo Regina,“ informuje Vladka, co se od něj čeká.

V půl jedenácté přichází zprávařka. Sedí ve stejném studiu spolu s Vladkem a Veselým. Koncentruje se na svůj vstup a zprávy nečte z papíru. Na Frekvenci 1 se čte ze čtecího zařízení – z obrazovky počítače.

V 11. hodin vysílání končí. Ještě než do studia vstupuje Jitka Asterová, neboť začíná její Sexy život, zdraví se s Vladkem a se svým věnováním mu daruje svojí novou knížku Sexy život. Přichází i programová ředitelka Frekvence 1 Barbora Tachecí.

Ještě pár minut na chodbě rádia před studiem. Pár posledních fotek a zvídavých otázek. Konec. Nastupuje se opět do aut a jede se dál, do dalších médií.

A jak se Vladko dostal ze Slovenska v rekordním čase? „Letěl jsem z Bratislavy letadlem v šest ráno. Bylo to pro mě opět něco jedinečného, neboť jsem letěl poprvé v životě. Zvlášť, když se to se mnou naklánělo,“ řekl MediaShow Vladko Dobrovodský. Další super pikantnosti čtětě ve čtvrtek na MediaShow!


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil