VyVolení 2

28. prosinec 2005  Redakce MS   Show  1631 zobrazení  619 slov

Reality show VyVolení, která svým brzkým rozjezdem posadila konkurenčního Big Brothera takzvaně na zadek, upoutala pozornost snad každému druhému člověku v České republice.

Logo MediaShow.czLogo MediaShow.cz

I ti, co se těšili na Big Brothera se prozatímně začali koukat na VyVolené, jenže když se seznámili s hráči a na televizi naskočil Big Brother, tak se už jen těžko vyrovnávali s faktem, že ty začátky seznamování, kdy se vlastně nic nedělo, by museli zažívat znovu. Tak prostě zůstali u VyVolených, ať se to Nově líbilo nebo ne.

Reklama

Když se tedy po této novácké prohře začalo šuškat o Big Brother 2, tak Prima nezahálela a ještě Novu předběhla s navázáním na reality show VyVolení s číslem dvě s tím, že tento boj chce dohrát až do konce.

TV Prima asi počítala s tím, že TV Nova bude chtít začít co nejdřív a proto konkurzy vyhlásila už teď. Máme tu tedy castingy v plném proudu, do kterých se jistě přihlásil větší počet uchazečů než do první série, která se sotva blíží do konce.

Soutěžící jsou teď věkově hodně různorodí, nejvíc jich je asi těch mladších. Ale celkově jsou všichni barevnější, jdou do toho ať ti, co chtějí jenom vysokou výhru nebo ti, co se chtějí zviditelnit, či už si to jen vyzkoušet.

Popravdě ani se jim nedivím. Kdo z nás u televize div nevykvete a neříká: Já bych řekla tohle a udělala tamto. Ale asi veliká část si neuvědomuje, jaký to tam musí být hustý!

Tenhle chce tohle, tamten ti říká tamto a teď někdo šel do ložnice, nebudou se ti hrabat ve věcích nebo nepomlouvají tě? Mně by z toho popravdě asi brzo kleplo nebo řachlo, při nejhorším by mě odvezli.

Ale lidi si to vybírají sami. Potom sice nechápu jejich naříkání typu: Já chci domů nebo vyprovokování zbytečných hádek ať už jen proto, aby se nenudili, byli nominovaní nebo už jen prostě chtěli narušit průběh hry a pak nadávat na štáb, že jim dává úkoly navíc.

No dobře, když se tam ti lidi chtějí nechat zavřít, ať si tam jdou. Pomůžou tím sledovanosti a to i svojí.

Já osobně spolu snad s celým národem si myslím, že ta sledovanost se rapidně zmenší. I přes větší zájem z venku.

S tím asi trochu počítá i Prima, která se i tak na tom snaží co nejvíc vydělat. Už jen tím, že před castingem se musel každý zájemce zaregistrovat voláním na telefonní číslo se zvýšeným tarifem.

Jenže teď se nově začíná spekulovat o tom, že Nova už dalšího Big Brothera mít nebude a hned po skončení tohoto, se začne celá vila přestavovat na nový domov dalších soutěžících. Avšak už ne Big Brothera, ale začínajících zpěváků. Že by Star Academy?

Že by Nova vsadila opět na hudbu a po úspěchu první řady Česko hledá SuperStar navázala na předchozí snad i mega úspěchy proti Primě?

To se dozvíme časem, ale TV Prima teď už jen těžko stáhne zpátky VyVolené 2 a odkoupí něco jiného.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil