Filmový zážitek z Ordinace v růžové zahradě 2. Nové díly s novou technikou snímání

2. leden 2020  Redakce   Společnost  4265 zobrazení  299 slov

V nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 byly použity techniky filmového snímání. Produkce seriálu si od toho slibuje aktraktivitu série, kterou si diváci oblíbí.

Herci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Foto: TV NovaHerci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Foto: TV Nova

Modernější, ještě akčnější, dramatičtější i dojemnější. Taková bude od začátku roku 2020 Ordinace v růžové zahradě.

Reklama

Bude se totiž natáčet jinak, podle aktuálních zahraničních trendů. Ordinace v růžové zahradě 2 se dosud vyprávěla klasickým seriálovým způsobem.

"Ordinace se natáčela tak jako dosud všechny dlouhodobé seriály na tři kamery jako televizní inscenace. Nyní točíme na dvě kamery jako film. Díky tomu získáváme více obrazových možností, můžeme lépe pracovat s ostrostí a diváka tím lépe navést k tomu, na co se má v danou chvíli soustředit,“ vysvětlil podstatu nového snímání šéfrežisér Ordinace v růžové zahradě 2 Braňo Holiček.

Nejúspěšnější seriál Česka na všechny změny dostal nemalou finanční injekci, televize do něj investovala desítky milionů korun.

"Největší část připadla technologiím. Nakoupili jsme například nové kamery, dochází k přestavbě dekorací, protože potřebujeme lépe snímatelné větší prostory, máme nové kostýmy, změnili jsme logistiku natáčení,“ proz­radila kreativní producentka seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Simona Matásková.

První novou dekorací je tzv. dětský urgentní příjem, jehož podoba vychází z reálné předlohy pražské motolské nemocnice.

Seriál pokračuje od 7. ledna 2020, vysílán bude v úterý a ve čtvrtek.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3.3 hvězdiček / Hodnoceno: 10x