Hokejová show s Jaromírem Jágrem v prosinci nebude

15. říjen 2020  Redakce   Společnost  1752 zobrazení  674 slov

Velkolepá hokejová show Winter Classic pod širým nebem, která byla na prosinec 2020 naplánována do Špindlerova Mlýna, se neuskuteční.

Z hokeje, ilustrační foto. Foto: MediaShow.czZ hokeje, ilustrační foto. Foto: MediaShow.cz

Pořadatelé se celou akci, na které se měly představit týmy extraligy i celky první ligy nebo para- hokejisté, rozhodli s ohledem na aktuální situaci a vládní nařízení k pandemii koronaviru přeložit na příští rok.

Reklama
Na vzniku a pořádání akce se aktivně podílel i hvězdný útočník a majitel Kladna Jaromír Jágr, kterého odložení zápasů pod širým nebem mrzí. "Je to průřez českým hokejem a unikátní událost, skvělá myšlenka a akce, kterou sport a hokej zejména v tomto období opravdu potřebují. Každopádně věřím, že všechny zainteresované kluby i partneři nám zachovají přízeň a podpoří tuto unikátní akci i v roce 2021," řekl Jágr ve vyjádření pro média.
"Pro mě osobně byla velká výzva zahrát si v Česku pod širým nebem. Bohužel si musím počkat ještě o rok déle," dodal Jágr, který tak naznačil, že ani v této sezoně neplánuje ukončit aktivní kariéru.
„Winter Classic měl být největší hokejovou akcí v česko-slovenském prostředí v letošním roce, bohužel situace ohledně covidu-19 nám nedovoluje připravit ji v rozsahu, jaký si tento unikátní průřez hokejem zaslouží. Zdraví fanoušků i hráčů je pro nás prioritou, proto jsme se rozhodli akci přeložit na rok 2021," uvedla spolumajitelka pořádající agentury Eniva Andrea Bársony v tiskové zprávě.
V příštím roce by se akce D+D Real Winter Classic měla uskutečnit v termínu od 9. do 11. prosince, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Doposud jich bylo prodáno asi 70 procent.

Na vzniku a pořádání akce se aktivně podílel i hvězdný útočník a majitel Kladna Jaromír Jágr, kterého odložení zápasů pod širým nebem mrzí.

"Je to průřez českým hokejem a unikátní událost, skvělá myšlenka a akce, kterou sport a hokej zejména v tomto období opravdu potřebují. Každopádně věřím, že všechny zainteresované kluby i partneři nám zachovají přízeň a podpoří tuto unikátní akci i v roce 2021," říká Jaromír Jágr ve vyjádření pro média.

"Pro mě osobně byla velká výzva zahrát si v Česku pod širým nebem. Bohužel si musím počkat ještě o rok déle," dodává Jágr, který tak naznačil, že ani v této sezoně neplánuje ukončit aktivní kariéru.

"Winter Classic měl být největší hokejovou akcí v česko-slovenském prostředí v letošním roce, bohužel situace ohledně covidu-19 nám nedovoluje připravit ji v rozsahu, jaký si tento unikátní průřez hokejem zaslouží. Zdraví fanoušků i hráčů je pro nás prioritou, proto jsme se rozhodli akci přeložit na rok 2021," uvádí v tiskové zprávě spolumajitelka pořádající agentury Eniva Andrea Bársony.

V příštím roce by se akce D+D Real Winter Classic měla uskutečnit v termínu od 9. do 11. prosince 2021, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Doposud jich bylo prodáno asi 70 procent.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x