Léto v televizi 2022. Na prázdniny Nova, Prima i Česká televize vsadí na osvědčené reprízy

29. červen 2022  Redakce   Společnost  1748 zobrazení  347 slov

Červenec a srpen 2022 bude na klasických televizních kanálech v rámci "lineárního" vysílání ve znamení repríz osvědčených seriálů. A to na Nově, Primě i České televizi.

Televizní ovladač, ilustrační foto. Foto PIXABAYTelevizní ovladač, ilustrační foto. Foto PIXABAY

Takto bude vypadat vysílací prime time, tedy večery. Podívejte se na podrobný přehled.

Reklama

Pondělí patří na ČT1 kriminálce Případy prvního oddělení (I. a II. řada), poté poběží Vinnetou. Nova nasadí reprízy dvou dílů Specialistů a Prima první řadu seriálu Vinaři.

Úterý na ČT1 patří filmu a následně francouzské klasice Komisař Moulin V. Nova odvysílá seriál Šéfka, který byl stažen z jarního schématu a Prima nabídne talk show Pohádkových 7 pádu Honzy Dědka.

Středa na ČT1 bude patřit seriálové klasice Hříšní lidé města pražského, a to hned dva díly zasebou. Nova nasadí klasiku Comeback a Prima opět Vinaře a poté Show Jana Krause.

Čtvrtek je na ČT1 ve znamení reprízy seriálu Poldové a nemluvě, poté nabídne filmovou komedii. Nova vsadí hned na dva díly Malého pitavala z velkého města. Prima nabídne dva filmy.

Pátek na ČT1 dva díly Chalupářů, následuje Všechnoparty. Nova odvysílá dva filmy a Prima show Máme rádi Česko a seriál Mordparta.

Sobota je vyhrazena na ČT1 pro pohádku, následuje film. Nova nabídne soutěž 2 na 1 a Prima seriály Temný kraj a V.I.P. vraždy.

V neděli ČT1 i Prima nabídne film a Nova vsadí na klasiku v podobě seriálu Policie Modrava. Následovat bude Kriminálka Anděl. Prima odvysílá film.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 18x