Ordinace v růžové zahradě po 15 letech skončí. Poslední díly na jaře 2021

23. listopad 2020  Redakce   Společnost  3494 zobrazení  282 slov

TV Nova na jaře 2021 uzavře vysílání svého vlajkového seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, který ji přes 15 let zajišťoval neotřesitelnou pozici v úterý a ve čtvrtek večer. Situace se začala měnit s nástupem seriálu Slunečná na TV Prima.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Foto: TV NovaSeriál Ordinace v růžové zahradě 2. Foto: TV Nova

TV Nova  oznámila, že tvůrčí tým seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 začal pracovat na velkém finále pro rok 2021.

Reklama

Ordinace by se tak měla naposledy ve vysílání objevit v příštím roce, vysílat se má ještě celou jarní sezónu 2021.

„Je to pro nás emotivní záležitost, většina z nás se seriálem zestárla, těžko hledat nějaká srovnání. Pokud si nějaký pořad udrží své místo v hlavním vysílacím čase po více než 15 let a navíc se vysílá po dvou epizodách v týdnu, je to zkrátka fenomén, který jen tak nezmizí,“
říká Monika Hasmanová, ředitelka výroby TV Nova.

Ordinací od jejího vzniku prošly desítky českých hereckých hvězd. Od svého vzniku zasáhla 8,9 mil. Čechů a odvysílala 730 tisíc minut seriálu.

„Ještě ale neříkáme poslední slovo a máme nachystanou nabitou sezónu, která v roce 2021 přinese nespočet dramatických situací, napětí, láskyplné momenty a okamžiky plné emocí v dávce, kterou ještě diváci nezažili. Těšíme se na to a chceme si to spolu s diváky opravdu užít,“ dodává Hasmanová.

Poprvé se Ordinace v růžové zahradě ve vysílání objevila v roce 2005 a stala se jedním z hlavních opěrných pořadů TV Nova, který pravidelně sledovala milionová publika.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3.82 hvězdiček / Hodnoceno: 11x