Ordinaci v růžové zahradě 2 Nova na obrazovce ukončí. Novou sérii bude vysílat na internetu

8. červen 2021  Redakce   Společnost  1477 zobrazení  315 slov

Finále dlouholetého seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, která navázala na jedničku poprvé vysílanou v roce 2005, v prime time na Nově je v těchto dnech tady. Seriál ale nakonec zcela nekončí.

Herci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Foto: TV NovaHerci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Foto: TV Nova

Ordinace v růžové zahradě 2 zcela neskončí. Na hlavním kanálu Novy sice ano, ale i nadále bude reprízovaná. Třeba v těchto dnech Nova Gold je teprve u dílu 39 a seriál plánuje odvysílat celý znovu.

Reklama

Avšak nové díly a nové příběhy budou i nadále. Nikoliv na hlavním kanále Novy, ale na internetové platformě Voyo. Nabízet ho bude předplatitelům.

„Streamovací platformy jsou budoucností. Zejména poslední rok a půl jednoznačně ukázal, že jsou naprosto rovnocennou alternativou k vysílání lineární televize. To, že si Nova jako svou vlajkovou loď v tomto směru zvolila právě Ordinaci, je z mého pohledu logické," říká kreativní producentka seriálu Simona Matásková.

"Za téměř šestnáct let na televizních obrazovkách se stala kultem, který u nás nemá srovnání. Zájem ze strany fanoušků o nové příběhy z Kamenice je stále obrovský, a tak máme radost, že jim můžeme vyhovět a s víceméně stejným štábem i hereckým obsazením natáčet další příběhy Ordinace,” říká kreativní producentka seriálu Simona Matásková.

Ta slibuje nové příběhy z Kamenice, které „uspokojí nejen stávající příznivce, ale na Voyo přitáhnou i nové publikum. Věřím, že nová éra Ordinace v tom nejlepším naváže na tu předchozí,” dodává Matásková.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se začal vysílat v roce 2005. Nova loni oznámila, že poslední díly seriálu uvede na jaře 2021. Teď se rozhodla ponechat pokračování seriálu na videoplatformě Voyo.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 2.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x