Praha – den & noc. Hraná reality show s neherci pro Voyo a Nova Fun

4. červenec 2022  Redakce   Společnost  1539 zobrazení  299 slov

S prázdninami vstupuje na obrazovky nová hraná reality show Praha – den & noc. S předstihem je uváděna na placené platformě Voyo, o týden později začne na kanálu Nova Fun.

Účinkující v reality show Praha - den & noc. Foto TV NOVAÚčinkující v reality show Praha - den & noc. Foto TV NOVA

Formát je inspirován německou verzí Berlin – Tag & Nacht vysílanou na RTL Zwei. I v případě české verze nabídne osudy mladých lidí, kteří spolu bydlí v bytě, a kteří si přišli do hlavního města splnit své sny. V případě české verze jde tedy o Prahu a Václavské náměstí.

Reklama

Základem denního formátu je propojení dvou televizních žánrů. Postavy v show ztvárňují neherci, kteří dostanou před natáčením jen velmi hrubý, bodový scénář, jenž nastiňuje pouze základní dějové linky a situace.

Dialogy a vzájemná interakce jsou už pouze na samotných aktérech.

Do svých postav tak jejich představitelé musí vložit kus sebe sama. Show se odehrává na reálných místech v Praze.

„Praha – den & noc je svěží formát, který diváka chytne a nepustí. Je to jednoduše ten typ show, kde prostě chcete vědět, jak to dopadne. Kdo se s kým nakonec sejde, rozejde, jestli se v dalším díle fakt pohádají anebo jestli tu ostudu, co udělali v noci na párty, někdo vážně viděl. Reálné prostředí ulic a autentické reakce hlavních představitelů stírají linku mezi skutečností a fikcí a strhly zatím každého, kdo měl příběh možnost zhlédnout,“ uvedla producentka TV Nova Eva Krutáková.

Nová reality show bude vysílána na Nova Fun od pondělí do pátku ve 21.40 hodin od 11. července 2022. Na Voyo je již ke shlédnutí každý den.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 2.4 hvězdiček / Hodnoceno: 5x