Prima pro rok 2022: Dream Team – Mistři dílny, Duch, Půlnoční zpověď či Zoo

9. prosinec 2021  Redakce   Společnost  2148 zobrazení  412 slov

Prima nachystala pro hlavní kanál v roce 2022 několik novinek, které už prozradila. Nabídne nové seriály i reality show. Hned v lednu začne třeba Dream Team, neboli Mistři dílny.

První klapka seriálu Zoo. Foto FTV PRIMAPrvní klapka seriálu Zoo. Foto FTV PRIMA

Dream Team - Mistři dílny je původní reality show, která představí v osmi dílech šest žen a šest mužů usilujících o titul Mistra dílny. V každé epizodě se soutěžící rozdělí do dvou týmů – červeného a modrého. Dostanou úkol a budou mít jen pár hodin na to, aby vyrobili něco, nad čím se bude tajit dech.

Reklama

Úkoly budou náročné a od soutěžních týmů budou vyžadovat nejen kreativní a funkční návrh, ale i dokonalý time management, spolupráci, a především kompromisy.

Moderuje Vojta Kotek, tříčlennou porotu tvoří architektka Kamila Douděrová, scénograf Šimon Caban a vždy jedna populární osobnost. Vítěz si odnese půl milionu korun a získá prostor ve vysílání TV Prima. Premiéra bude na začátku roku 2022.

Půlnoční zpověď je osmidílná černá komedie. Děj se odehrává v několika časových rovinách. V hlavních rolích účinkují Markéta Plánková jako vztahová terapeutka a Marek Lambora jako kněz.

Obě postavy jsou sourozenci, kteří spolu dávno nemluví, ale musí k sobě po letech najít cestu při řešení záhadného zločinu. Jitka Bártů se kromě scénáře ujala také režie.

Duch je také seriál o osmi dílech. Jedná se o kriminální seriál o případech Národní centrály proti organizovanému zločinu. Jako vyšetřovatelé se představí Štěpán Benoni a Marta Dancingerová.

Velkou novinkou je rodinný seriál Zoo. Hlavními hrdinkami jsou mladá dědička sklářského impéria (Michaela Pecháčková) a chůva v rodině soudce (Eva Burešová). Obě se shodou náhod potkají v zoologické zahradě.

Podle Primy seriál Zoo navazuje svým divácky atraktivním prostředím na úspěšné seriály, jako jsou Slunečná, Ohnivý kuře nebo Vinaři. Proto premiéra bude hned v lednu 2022.

SOUVISEJÍCÍ:

Novinky Novy a Voyo pro rok 2022: Série Iveta, Doc či Jitřní záře, show Survivor nebo Asijský expres


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3.14 hvězdiček / Hodnoceno: 7x