Prima Show slibuje světové reality show. Nabídne i pokračování českého Like House

25. říjen 2021  Redakce   Společnost  1788 zobrazení  278 slov

Druhá série české show Like House s Agátou Hanychovou v čele nové party influencerů je prime time pilířem nově startujícího kanálu Prima Show. Jedenáctý kanál spouští Prima v pondělí 25. října 2021.

Logo Prima ShowLogo Prima Show

Prima Show představí premiérový denní formát Královny butiků, který je mixem napětí, soutěžení, nákupů, stylingu a módních tipů předního českého stylisty Filipa Vaňka. Nebudou chybět ani ty nejlepší zahraniční show – Krásky a šprti, Ostrov pokušení, Výměna manželek USA nebo Slunce, sex a rodiče v patách.

Reklama

Ze zahraničních titulů se diváci Primy Show mohou těšit na mix titulů, které slibují dramata, dojetí, lásku i kontroverzi.

Například americká show Ostrov pokušení je skutečně nevšední formát nabitý emocemi od začátku do konce. Pořad Krásky a šprti zase propojí dva absolutně odlišné světy a americká Výměna manželek je legendou mezi reality show.

Televizní kanál Prima Show bude je dostupný v Česku a nabízí celodenní vysílání sedm dní v týdnu. DVB-T2 signál je šířen terestricky prostřednictvím digitálního multiplexu č. 22 Czech Digital Group. Nový kanál mají mít postupně v programové nabídce kabeloví a IPTV operátoři, tak jako ti satelitní.

Prima Show cílí na mladé publikum. Záměr nabídnout specializovaný kanál pro mladé v rámci skupiny Prima vznikl po úspěchu jarního vysílání první řady Like House. Reality show byla součástí odpoledního programu hlavní Primy.

O týden dříve spustila Nova svůj "ženský" kanál Nova Lady.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x