Tereza Ramba a Jiří Mádl vstupují do kin. Je tu Deníček moderního fotra

15. červen 2021  Redakce   Společnost  1628 zobrazení  210 slov

V létě chtějí kina a produkce dohnat to, co se kvůli omezením a zavřeným kinosálům pozdrželo. V srpnu 2021 vstoupí do kin nová česká komedie Deníček moderního fotra.

Tereza Ramba, Lukáš Hejlík, Jiří Mádl ve filmu Deníček moderního fotra. Foto: Facebook/Film Deníček moderního fotraTereza Ramba, Lukáš Hejlík, Jiří Mádl ve filmu Deníček moderního fotra. Foto: Facebook/Film Deníček moderního fotra

Přběh je o tom, jak jeden pár má neplánovaně dítě. Zatímco partnerka chce dělat kariéru a nebude mít na miminko příliš času, budoucí tatínek je odhodlán zůstat na mateřské dovolené.

Reklama

Tak jak lze odtušit, nebude to mít otec v podání Jiřho Mádla (Dominik) vůbec jednoduché. A to si na začátku narození miminka předsevzal, jak během roku doma napíše knihu.

Maminku ztvární Tereza Ramba (Nataša), její rodiče Lucie Benešová a Roman Zach. Rodiče Jiřího Mádla si ve filmu zahrají skutečný pár i mimo filmové plátno - Pavla Tomicová a Ondřej Malý.

Roli Natašina nápadníka a Dominikova soka hraje Lukáš Hejlík ve své první filmové (ne seriálové) roli.

Ve vedlejších rolích uvidíme Lucii Polišenskou, Ivana Luptáka, Andreu Hoffmannovou, Roberta Jaškowa a v roli bezejmenného taxikáře i autora literární předlohy Dominika Landsmana.

Film má premiéru 12. srpna 2021.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x