Vedení Plzeňského kraje ocenilo házenkářské mistry

7. červen 2021  Redakce   Společnost  1554 zobrazení  483 slov

Hejtmanka Ilona Mauritzová a její náměstek Pavel Karpíšek se na krajském úřadě setkali s hráči házenkářského klubu s názvem Talent tým Plzeňského kraje, který v letošní sezóně získal extraligový titul, v historii klubu již osmý.

Mistři extraligy v házené. Foto Plzeňský krajMistři extraligy v házené. Foto Plzeňský kraj

 

Reklama
Jako poděkování za reprezentaci Plzeňského kraje dostali hráči speciální týmový dort a drobný dárek.
Hejtmanka Ilona Mauritzová a její náměstek Pavel Karpíšek společně poděkovali hráčům a členům realizačního týmu za reprezentaci Plzeňského kraje v letošní sezóně, která především vlivem epidemie koronaviru byla významně omezena.
Speciální dort s logem Talent týmu Plzeňského kraje připravila pro tuto příležitost Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy. Zástupci Plzeňského kraje pak na oplátku od hráčů dostali podepsané dresy a týmovou památeční fotografii. Tradičně se všichni členové mistrovského týmu podepsali do vzpomínkové Pamětní knihy Plzeňského kraje.
Plzeňský kraj podporuje plzeňskou házenou pravidelně a řadí se mezi v

 

Jako poděkování za reprezentaci Plzeňského kraje dostali hráči speciální týmový dort a drobný dárek.Hejtmanka Ilona Mauritzová a její náměstek Pavel Karpíšek společně poděkovali hráčům a členům realizačního týmu za reprezentaci Plzeňského kraje v letošní sezóně, která především vlivem epidemie koronaviru byla významně omezena.

Speciální dort s logem Talent týmu Plzeňského kraje připravila pro tuto příležitost Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy. Zástupci Plzeňského kraje pak na oplátku od hráčů dostali podepsané dresy a týmovou památeční fotografii.

Tradičně se všichni členové mistrovského týmu podepsali do vzpomínkové Pamětní knihy Plzeňského kraje. Plzeňský kraj podporuje plzeňskou házenou pravidelně a řadí se mezi významné partnery.

Házenkáři Plzeňského kraje zdolali ve finále Karvinou 3:2 na zápasy. Zatímco někteří hráči západočeského klubu mají ve sbírce více mistrovských titulů, pro trenéra Petra Štochla to byl první extraligový triumf v roli hlavního kouče.

"Je to velmi příjemný pocit, ale zároveň zavazující směrem k další sezoně," uvedl Petr Štochl po skončení bojů o titul pro média.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x