Vlastina Svátková je týranou ženou. Můj příběh vypráví život tanečnice

2. leden 2020  Redakce   Společnost  2960 zobrazení  287 slov

Vlastina Svátková přiznala, že si prošla něčím podobným jako její Elizabeth ve filmu Můj příběh. Mladá talentovaná baletka rezignuje na taneční kariéru kvůli osudové lásce.

Vlastina Svátková ve filmu Můj příběh. Foto: Falcon/mujpribehfilm.czVlastina Svátková ve filmu Můj příběh. Foto: Falcon/mujpribehfilm.cz

Muž jejího srdce – úspěšný dirigent – má ale dvojí tvář, a ona tak v jediném okamžiku ztratí úplně vše, na čem jí v životě záleželo.

Reklama

Herečka Vlastina Svátková o svých reálných vzpomínkách psala i blog.

Film Můj příběh vznikl na motivy bestselleru Zory Castillové Calaway, inspirovaného skutečným životním osudem.

O čem je film?

Co se však zdálo být koncem, může se stát novým začátkem. Elizabeth odjíždí na Moravu, aby se pokusila poprat s nepřízní osudu i vlastními démony.

S pomocí tety Marie, která jí byla celý život oporou, a čtyř neuvěřitelných přítelkyň začíná hledat cestu k novému životu, ale především víru v sebe sama.

Z drsného pádu a procitnutí se zrodí prozření a Elizabeth dostává druhou šanci na opravdové štěstí i skutečnou a bezpodmínečnou lásku.

Elizabethin příběh vypráví o neuvěřitelné snaze dostat se ze dna, o ozdravné síle humoru, o ceně přátelství a také vůli otevřít srdce a nezanevřít na lásku, protože ta je hnacím motorem našich životů.

Dále hrají: Saša Rašilov, Vilma Cibulková, Tereza Kostková, Nela Boudová, Zuzana Norisová, Betka Staňková, Pavel Kříž.

Další české filmy v roce 2020.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 6x