Francouzský fotbalista Ruben Droehnle posílil FK Teplice

14. prosinec 2020  Redakce   Sport  740 zobrazení  294 slov

 Mladý francouzský obránce Ruben Droehnle uspěl na testech ve fotbalovém klubu FK Teplice a podepsal na Stínadlech smlouvu na rok a půl.

Ruben Droehnle se Štěpánem Vachouškem. Foto: FK TepliceRuben Droehnle se Štěpánem Vachouškem. Foto: FK Teplice

„Ruben se na testech ukázal ve velmi dobrém světle. Jeho levá noha je opravdu výborná, může hrát jak levého beka tak stopera. Navíc se jeví také dobře charakterově," uvedl na adresu zahraniční posily sportovní ředitel klubu Štěpán Vachoušek ve vyjádření pro média včetně MediaShow.cz.

Reklama

Droehnle byl kapitánem B mužstva Lille, odkud na Stínadla přichází na přestup. Momentálně už se těší až se bude moci zapojit do zápasů.

"Cítím se velmi dobře, jsem moc šťastný, že můžu být tady. Je to pro mě pocta podepsat smlouvu v Teplicích. Věřím, že pomůžu týmu a půjdeme nahoru. Moc se těším, že budu moci hrát za tento klub,"
svěřil se krátce po podpisu smlouvy mladý obránce.

V závěru podzimní části bude Droehnle s týmem trénovat, do ligových utkání však bude moci vyběhnout až v polovině ledna při startu jarní části FORTUNA:LIGY.

"Rubena můžeme zaregistrovat po otevření přestupního okna. Jeho posun kvůli změně termínové listiny se nyní řeší, ale předpoklad je, že se otevře v polovině ledna před prvním jarním kolem,"
vysvětluje administrativu přestupu sportovní sekretář žlutomodrých Jiří Kučera.

Ruben Droehnle má starty za francouzské národní týmy, konkrétně do devatenácti a do šestnácti let, vyrostl ve Štrasburku, odkud se v patnácti letech přesunul do Lille.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 3x