Hokejisty Vítkovic i nadále povede trenér Miloš Holaň

6. březen 2021  Redakce   Sport  1347 zobrazení  296 slov

Hokejisty Vítkovic povedou i v příští sezoně v extralize kouč Miloš Holaň s asistentem Radkem Philippem. Vedení klubu uplatnilo opci a prodloužilo s nimi smlouvu.

Hokejový trenér Miloš Holaň. Foto Archiv MediaShowHokejový trenér Miloš Holaň. Foto Archiv MediaShow

Ostravský celek o tom informoval na svých internetových stránkách.

Reklama

„Mám velkou radost a je to pro mě velká čest. Stejně jako tomu bylo na začátku, když jsem dostal příležitost vrátit se do Vítkovic a znovu je vést. Šestnáctiletá absence byla u mě dost znát. Pro mě a nejen pro mě, ale pro celou moji rodinu včetně táty a rodičů je to opravdu velká pocta,“ uvedl Holaň.

Bývalý reprezentační obránce s hráčskými zkušenostmi z NHL Miloš Holaň se týmu, v němž v minulosti působil jako hráč a jako trenér už v letech 2005 až 2007, ujal na začátku prosince. Pod jeho vedením Vítkovice v 35 zápasech získaly 55 bodů a kolo před koncem základní části jim patří osmé místo s jistou účastí v předkole playoff.

"Doufám, že to je ocenění mé práce, kterou jsem tady zatím ukázal. Tímto to ale nekončí, pokračujeme dál v tvrdé práci, která je před námi a ještě je toho hodně, i z pohledu té nadcházející sezony i z pohledu té současné," přidal devětačtyřicetiletý Holaň.

Hokejisté Vítkovic vstoupí do nadcházejícího předkola play off extraligy z osmého místa, když se střetnou s devátou Kometou Brno.

"Jsem hlavně rád, že začínáme na domácím ledě, i když se hraje bez diváků," svěřil se Holaň po posledním kole základní části.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3.8 hvězdiček / Hodnoceno: 5x