Nového trenéra čeká premiéra na lavičce Teplic. Chceme urvat body, avizuje Radim Kučera

4. prosinec 2020  Redakce   Sport  703 zobrazení  352 slov

Od prvního prosincového dne mají fotbalisté FK Teplice nové trenérské vedení. Hlavním koučem prvoligového celku byl jmenován Radim Kučera, s nímž povede tým nový asistent Josef Dvorník.

Trenér Radim Kučera. Foto: MediaShow.czTrenér Radim Kučera. Foto: MediaShow.cz

Premiéru v novém působišti by si oba měli odbýt v neděli 6. listopadu, kdy Teplice mají podle rozpisu hrát v Mladé Boleslavi. „Budeme bojovat,“ nastínil odhodlání trenér Kučera na on-line tiskové konferenci.

Reklama

Kde podle vás Teplice nejvíc tlačí bota?

Problémy jsou v defenzivě. Chceme se podívat  po stoperovi a nějakém levém obránci. Už během prosince budeme sondovat, jestli bychom mohli vyzkoušet některé hráče. Liga po krátké přestávce začne znovu už v polovině ledna a pokusíme se tým posílit o případné vhodné typy.

S čím jdete do zbývající části podzimu?

Před námi je ještě pět kol, takže se hraje o patnáct bodů. Ideální by byl stoprocentní zisk, ale i za úspěch bychom považovali všechno nad deset bodů. Hrajeme dvakrát doma a třikrát venku. Když bychom zvládli domácí zápasy a přidali k tomu něco navíc u soupeřů, byl bych spokojený. Každopádně nechceme končit podzimní část na sestupových příčkách, tedy od šestnáctého do osmnáctého místa.

Co říkáte na plánovaný zápas v Mladé Boleslavi?

Soupeř na tom není také moc dobře. Nachází se v tabulce na nižších příčkách oproti očekávání s tím, že má jen o dva získané body navíc, než my. Určitě si také představovali, že budou bodově i postavením někde jinde. Zřejmě každý tým prochází svými problémy. Musíme se s tím vypořádat.

S jakým výsledkem byste byl spokojen?

Chceme odehrát co nejlepší zápas. A porveme se o body. Očekávám tuhý boj.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3.67 hvězdiček / Hodnoceno: 12x