V Lize mistrů jsme odehráli fantastická utkání, míní šéf Karlovarska

14. únor 2021  Redakce   Sport  1537 zobrazení  263 slov

Nesmírně dramatický byl finiš základní část extraligy volejbalistů. První místo a tudíž nejlepší výchozí pozici pro play off si vybojoval celek VK Karlovarsko, který má navíc na kontě i nedávnou účast v Lize mistrů.

Trenér Jiří Novák (vlevo) a prezident klubu Jakub Novotný. Foto Archiv MediaShowTrenér Jiří Novák (vlevo) a prezident klubu Jakub Novotný. Foto Archiv MediaShow

Právě působení na elitní mezinárodní scéně je pro každý český celek velkou zkušeností a šancí předvést se při konfrontaci s nejlepšími týmy Evropy.

Reklama

„Sezona je nesmírně náročná. Přesto jsme v Lize mistrů odehráli několik  fantastických utkání, byť bez vítězství,“ nechal se slyšet prezident klubu Jakub Novotný ve videorozhovoru na karlovarském webu.

Probíhající soutěžní ročník klade na všechny aktéry mimořádné nároky.

„Do původního herního scénáře zasáhly různé pauzy, musely se přesouvat zápasy. A kromě Ligy mistrů jsme obstáli i v extralize. Na domácí palubovce jsme v základní části neztratili ani bod, což vybízí k velmi  pozitivnímu hodnocení. Celkově jsme prohráli jen třikrát, a to u soupeřů. Sezona ještě nekončí, ale zatím jsem moc spokojen,“ líčil Novotný.

Slova uznání vůči hráčům má i trenér Jiří Novák.„Kluci si to zaslouží z jednoho prostého důvodu. Za to, čím si museli projít a jak ta sezona dosud vypadala. Spousta opatření, dva zápasy za víkend, zmíněná Liga mistrů se třemi zápasy po sobě. Prostě maximální masakr pro mě. Smekám klobouk před všemi z karlovarského volejbalu,“ poznamenal Novák.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x