Česká Lípa bude mít nový web

4. září 2022  Redakce   Technologie  1185 zobrazení  244 slov

Přehlednější, intuitivnější a jednodušší na orientaci bude nový web města Česká Lípa. Na titulní straně webu občané nově najdou dvanáct sekcí, které obsahují odkazy, které občané na městském webu hledají nejčastěji. Uvedla to tisková zpráva města.

Ilustrační snímek z České Lípy - z náměstí. Foto MEDIASHOWIlustrační snímek z České Lípy - z náměstí. Foto MEDIASHOW

Nový web bude mít modernější vzhled, je přizpůsobený pro zobrazování na mobilních zařízeních a nově obsahuje i další jazykové mutace a zbrusu novou sekci, která se zaměřuje na investice města. Nový web bude nasazen v pondělí 29. srpna ráno, občané jej najdou pod stejnou adresou jako nyní, tj. www.mucl.cz.

Reklama

„V průběhu času jsme dostávali podněty od občanů, že web města je nepřehledný a těžko se jim na něm orientuje. Starý web již máme šest let a usoudili jsme, že by bylo dobré provést zásadnější změny. Zcela nová je titulní strana webu a kompletně se proměnil vzhled webu. Úprava webových stránek je další z kroků, jak chceme být k občanům otevřenější a přístupnější,“ uvedla starostka města Česká Lípa Jitka Volfová.

Na titulní straně webu nově občané najdou sekci nazvanou „Projekty města“. V této sekci najdou důležité informace o dokončených investicích města, velkých projektech v realizaci a projektech, které město chystá. U každého z nich by měly být informace pravidelně aktualizovány, takže občané budou vždy vědět, v jakém stádiu se konkrétní projekt nachází.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x