Nymburk spustil nový web města s Portálem občana

19. září 2022  Redakce   Technologie  1163 zobrazení  306 slov

Město Nymburk uvedlo do provozu nové webové stránky www.mesto-nymburk.cz. Kromě moderního vzhledu přináší nové služby. Uvedl to právě nový web města.

Ilustrační snímek z Nymburka. Foto MEDIASHOWIlustrační snímek z Nymburka. Foto MEDIASHOW

Jedním z výstupů dotovaného projektu Moderní úřad Nymburk je totiž současně spuštěná platforma Portál občana, která umožňuje on-line vyřízení úředních záležitostí kdykoli z pohodlí domova.

Reklama

Zkušební provoz nového webu a portálu potrvá přibližně měsíc a občané během něj mohou sdílet své připomínky prostřednictvím google formuláře. Během zkušebního provozu bude město testovat všechny funkce a doplňovat obsah. Uvítá všechny připomínky a podněty, a předem za ně děkuje, protože i díky nim se jistě rychle podaří odstranit všechny drobné nedostatky.

„Přicházíme nejenom s novým vzhledem webových stránek, ale především s novými službami, které jsme zatím neposkytovali. Portál občana umožňuje vyřízení vybraných záležitostí elektronicky z pohodlí domova, a to i mimo úřední hodiny. Díky platební bráně je zde možné přímo hradit vybrané poplatky, mít okamžitý přehled o osobních závazcích či pohledávkách k městu a vidět stav vyřízení žádosti,“ říká místostarostka Stanislava Tichá.

A dodává: „Nový web pro nás připravila externí firma Webhouse. Věřím, že jsme společně vytvořili uživatelsky příjemné, přehledné a bezpečné prostředí.“

Vytvoření webových stránek společností WEBHOUSE stálo 180 tisíc korun bez DPH. Portál občana vznikl v rámci projektu „Moderní úřad Nymburk“ a je podpořen dotací z operačního programu Zaměstnanost.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 4.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x