Cheb připravuje velkou akci na náměstí

9. červenec 2023  Redakce   Události  428 zobrazení  378 slov

Drážní hasiči Cheb budou na konci prázdnin slavit kulatiny. V sobotu 2. září se na náměstí uskuteční velkolepé Oslavy 70 let založení drážních hasičů v Chebu. Uvedl to web msta Chebu.

Ilustrační snímek z Chebu , část náměstí (červenec 2023). Foto MEDIASHOWIlustrační snímek z Chebu , část náměstí (červenec 2023). Foto MEDIASHOW

 

Reklama
Na co se mojou návštěvníci těšit? K vidění bude nejen spousta ukázek, ale třeba také speciální vyprošťovací tank. A aby toho nebylo málo, přímo na náměstí "přijede" vlak. Půjde o motoráčkový bistrovůz spolku Plzeňská dráha - Výtopna Cheb. Dorazí sem sice na tahači, ale i tak - na náměstí podle dostupných pramenů vlak ještě nikdy nestál.
Hned o den později, tedy v neděli 3. září, bude již zmíněný spolek Plzeňská dráha - Výtopna Cheb pořádat zvláštní jízdu historického motoráčku z Chebu do Hranic.
Přesný časový harmonogram programu oslav drážních hasičů bude postupně upřesňován. Organizátoři vzkazují: Takže na konci prázdnin na viděnou na chebském náměstí!

 

Na co se mojou návštěvníci těšit? K vidění bude nejen spousta ukázek, ale třeba také speciální vyprošťovací tank. A aby toho nebylo málo, přímo na náměstí "přijede" vlak. Půjde o motoráčkový bistrovůz spolku Plzeňská dráha - Výtopna Cheb.

Dorazí sem sice na tahači, ale i tak - na náměstí podle dostupných pramenů vlak ještě nikdy nestál.

Hned o den později, tedy v neděli 3. září, bude již zmíněný spolek Plzeňská dráha - Výtopna Cheb pořádat zvláštní jízdu historického motoráčku z Chebu do Hranic.Přesný časový harmonogram programu oslav drážních hasičů bude postupně upřesňován. Organizátoři vzkazují: Takže na konci prázdnin na viděnou na chebském náměstí!


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x