Dům kultury Teplice se chystá na příští rok

13. srpen 2023  Redakce   Události  508 zobrazení  417 slov

Druhá etapa rekonstrukce foyer Domu kultury Teplice začala v červenci 2023. V rámci přestavby dojde ke změně uspořádání stávajícího foyer, konkrétně k přemístění šaten, pokladny a recepce.

Ilustrační snímek - Dům Kultury Teplice. Foto MEDIASHOWIlustrační snímek - Dům Kultury Teplice. Foto MEDIASHOW

Reklama
Úpravy zahrnují také vylepšení vchodů do budovy a rekonstrukci toalet v přízemí. Uvedl to web města Teplic.
Dále se posílí požární bezpečnost celého objektu, včetně únikové cesty a požární signalizace. Kompletní rekonstrukce foyer v prvním poschodí zahrnuje rovněž novou elektroinstalaci, vzduchotechniku, vytápění a zdravotně technické instalace.
Cena veřejné zakázky vychází na necelých 86 milionů korun. Zhotovitelem je společnost Rekultivace Ústí nad Labem, s.r.o.
Návrh připravil Petr Sedláček z ateliéru MISE již před několika lety, ale vzhledem ke složitosti celého projektu se realizace zdržela déle, než se původně očekávalo. Objekt se totiž nachází v městské památkové zóně a musí dodržovat stanovené požadavky a normy.
Na provoz Domu kultury Teplice se mohou návtěvníci těšit začátkem roku 2024.

Úpravy zahrnují také vylepšení vchodů do budovy a rekonstrukci toalet v přízemí. Uvedl to web města Teplic.

Dále se posílí požární bezpečnost celého objektu, včetně únikové cesty a požární signalizace. Kompletní rekonstrukce foyer v prvním poschodí zahrnuje rovněž novou elektroinstalaci, vzduchotechniku, vytápění a zdravotně technické instalace. Cena veřejné zakázky vychází na necelých 86 milionů korun.

Zhotovitelem je společnost Rekultivace Ústí nad Labem, s.r.o.Návrh připravil Petr Sedláček z ateliéru MISE již před několika lety, ale vzhledem ke složitosti celého projektu se realizace zdržela déle, než se původně očekávalo. Objekt se totiž nachází v městské památkové zóně a musí dodržovat stanovené požadavky a normy.

Na provoz Domu kultury Teplice se mohou návštěvníci těšit začátkem roku 2024.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x