Zprávy Analýzy Rozhovory Názory Reportáže Podcasty
Západočeská metropole Plzeň má nejlepší webové stránky v Česku
Prohlížení internetu

Město Plzeň má nejlepší webové stránky měst a obcí v České republice. Portál www.plzen.eu obsadil první místo v soutěži Zlatý erb.

Porotu web zaujal množstvím a pestrostí informací, intuitivním uspořádáním i moderním vzhledem. Uspěl i v kritériích jako kybernetická bezpečnost, elektronizace veřejné správy nebo prezentace na sociálních sítích.

V kategorii obcí s rozšířenou působností porota hodnotila celkem 168 přihlášených webů z 12 krajů. Web Plzně si připsal vítězství už i v kole krajském.

„Zlatý erb, jedinou soutěž svého druhu v Česku, vyhlásil vítěze 26. ročníku na slavnostním večeru v Hradci Králové. Tématem letošního ročníku byla kyberbezpečnost,“ sdělila pro MEDIASHOW.cz Eva Barborková, tisková mluvčí z Odboru komunikace a marketingu Magistrátu města Plzně.

Primátor uvedl priority

„Naše priority jsou aktuálnost, přehlednost, elektronizace a samozřejmě bezpečnost,“ uvedl primátor města Plzně Roman Zarzycký.

„Vítězství města Plzně v roce, kdy je důležitým kritériem v soutěži kybernetická bezpečnost, je velmi potěšující. Svědčí to o odbornosti a vynikající práci mnoha našich kolegů, kteří se o městský web starají,“ řekl Daniel Kůs, radní města Plzně, do jehož gesce městské webové stránky patří.

„Kladné hodnocení jsme získali i za nadprůměrné zprávy o podnikatelských příležitostech nebo kvalitní a rozmanité informace pro turisty,“ dodal Daniel Kůs.

Podcast: Oblíbená místa s Radiem Energic a MEDIASHOW.cz
Podcast: Oblíbená místa s Radiem Energic a MEDIASHOW.cz
Advertorial

„Získané ocenění s sebou přináší i určitý závazek do budoucna z pohledu udržení si kvality a neustálého vylepšování webu. Portál města průběžně modernizujeme podle aktuálních trendů. Jdeme vstříc digitalizaci státní správy, ale nezapomínáme ani na starší generace, kteří web navštěvují,“ doplnila ještě Eva Barborková.

Přihlásit přes Seznam

Regiony

Tip od MEDIASHOW:

Doporučujeme

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama