Mladá Boleslav pořádá v pořadí již druhý Den zdraví

17. červen 2022  Redakce   Zdraví  994 zobrazení  286 slov

Ve středu 22. června se na prostranství před Bondy centrem v Mladé Boleslavi od 10:00 do 16:00 hodin uskuteční v pořadí již druhý Den zdraví a sociálních služeb.

Ilustrační snímek z Mladé Boleslavi - část městského parku. Foto MEDIASHOWIlustrační snímek z Mladé Boleslavi - část městského parku. Foto MEDIASHOW

Ten první se konal v roce 2019 a setkal se s kladným ohlasem veřejnosti. Den zdraví a sociálních služeb město pořádá ve spolupráci se Zaměstnaneckou pojišťovnou Škoda a zaměřuje se přímo na město Mladá Boleslav. Uvedl to web města Mladá Boleslav.

Reklama

Program Dne zdraví a sociálních služeb bude probíhat od 10 do 16 hodin a každý, kdo jej navštíví, se bude moci seznámit s veškerými dostupnými sociálními službami, které v Mladé Boleslavi fungují. Své služby bude prezentovat nejen Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, ale i ostatní poskytovatelé sociálních služeb, se kterými město spolupracuje, nebo je podporuje.

K dispozici bude také nový katalog sociálních služeb, který byl pro letošní rok aktualizován. V rámci zdravotní prevence si lidé díky spolupráci s Klaudiánovou nemocnicí budou moci nechat změřit krevní tlak a zjistit krevní skupinu a změřit hladinu krevního cukru.

Připravena bude také prezentace zdravotních kompenzačních pomůcek s možností jejich vyzkoušení.Letošní Den zdraví a sociálních služeb chce kromě zdravotní prevence a pohybu také motivovat lidi k aktivnímu přístupu k životu, aby preventivně předcházeli krizovým životním situacím a pokud se do nich dostanou, aby je úspěšně zvládli.

Pro aktivní účastníky jsou připraveny věcné odměny od Zaměstnanecké pojišťovny Škoda a od městské společnosti SARA MB.


Reklama

Autor: RedakceHodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x