Zprávy Analýzy Rozhovory Názory Reportáže Podcasty
Zpěvák Matěj Ruppert chystá novou desku a zajímá ho volejbal
Matěj Ruppert

PŮVODNÍ ZPRÁVA Zpěvák a občasný herec Matěj Ruppert má blízko i k vrcholovému sportu. Lídr kapely Monkey Business navštívil finále volejbalové extraligy.

Matěj Ruppert byl jako divák na finálové sérii volejbalové extraligy mezi celky VK Lvi Praha a Jihostroj České Budějovice. Ale zároveň se podílel i na slavnostním rámci soubojů o titul v pražské UNYP Aréně.

Přesto naše první otázka pro něj směřovala k tomu, jaká je jeho současnost, případně nejbližší budoucnost na hudební scéně.

„Pokud se týká mojí produkce s Monkey Business, tak chystáme novou desku. Bude celá v češtině a vyjde v září. Předtím nás ale čeká letní sezona, takže je toho dost,“ prozradil MEDIASHOW.cz Matěj Ruppert.

Někteří zpěváci a herci jsou známými fotbalovými fanoušky. Třeba Vojtěch Dyk, který chodí často i do televizních talkshow a glosuje sportovní dění.

„Kolega Dyk je z mládí bývalým profesionálním fotbalistou, pro jeden pražský klub snad složil i týmovou hymnu. Pro mě ale není fotbal v tomto směru prioritou,“ svěřil se Matěj Ruppert.

A přiznal, že jej zajímá už zmíněný volejbal.

„K této hře mám kladný vztah. I když vzhledem ke svému vzrůstu bych asi nebyl dobrý hráč na síti. Volejbal se mi ale líbí. Nejsem ovšem každodenním sledovatelem volejbalové extraligy. Přesto mě tento sport baví trošku víc než fotbal. A volejbal mi přišel zábavnější,“ líčil Matěj Ruppert.

A ochotně vysvětlil, co jej konkrétně přivedlo do UNYP Arény v Praze na volejbalové finále.

„Znám se s bývalým reprezentantem Martinem Léblem a jeho bratrem Jakubem, kteří pomáhají spolupořádat finále a byl jsem od nich požádán, abych zazpíval před zápasem na hrací ploše státní hymnu. Jednalo se o mojí premiéru. A když je to naživo, tak jsem vždycky trochu nervózní. Člověk nechce zkazit státní hymnu v přímém přenosu televize,“ podotkl s vážnou tváří Matěj Ruppert.

Přihlásit přes Seznam

Regiony

Tip od MEDIASHOW:

Doporučujeme

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama