1. Napište nám na

2. Spojíme se a požádáme

3. Zasílate nám potřebnou

4. Proběhne kontrola

5. Inzerujete s

  • Budování značky a povědomí
  • Propagace zboží a služeb
  • Zvýšit návštěvnost webových stránek

Katalog – zdarma

Slouží jako informační zdroj čtenářům ke článkům na webu od subjektů poskytující služby z těchto oblastí: cestovní ruch, volný čas, zdraví, gastronomie, finanční a pojišťovací služby, bydlení a reality, ubytování. 

PR článek (sdělení) – zpoplatněno

Slouží jako informační zdroj čtenářům ve formě samostatného článku s až 5 aktivními odkazy na webovou stránku klienta pro podporu prodeje, informování o produktech a službách.

Dále jako zveřejnění tiskové zprávy či jen kvůli SEO v rámci internetového marketingu. Odkaz na PR článek je v přirozeném prostředí obsahového webu s ostatním obsahem. 

Nativní článek – zpoplatněno

Slouží jako informační zdroj čtenářům ve formě samostatného článku ve formě image prezentace osoby, subjektu, služby. Po obsahové stránce zpracovává redakce webu a článek má blízko ke klasickému článku, který čtenáři přijímají přirozeně v rámci čtení klasického obsahu. Odkaz na nativní článek je v přirozeném prostředí obsahového webu s ostatním obsahem.

Bannerová reklama – zpoplatněno

Slouží pro podporu image, budování značky a povědomí, propagaci zboží a služeb s cílem zvýšit návštěvnost webových stránek (firemní web, e-shop, obsahový web). Lze cílit na zájmy a témata, např. cestovní ruch, volný čas, zdraví, gastronomie, finanční a pojišťovací služby, bydlení a reality, ubytování, auto-moto, sport, žena a lifestyle, kultura.

Advertorial – zpoplatněno

Slouží pro podporu image, budování značky a povědomí, propagaci zboží a služeb s cílem vzdělávat, informovat, budovat kvalitní PR pro nové projekty, služby, výrobky. Vytvořena je samostatná webová stránka, tzv. microsite, která je propojena s obsahovým webem. Odkaz na advertorial je v přirozeném prostředí obsahového webu s ostatním obsahem.