Zprávy Analýzy Rozhovory Názory Reportáže Podcasty
Nová rádiová show Nakopávač na Energic: Štěpo a Roman
Jiří Štěpo Štěpánek

Redakce ve spolupráci s klientem.

Čerstvá energie v českém éteru. Nová ranní a odpolední show Nakopávač s Jirkou Štěpo Štěpánkem a Romanem Duškem na Rádiu Energic je tady.

Rádiová zábava, nová i legendární muzika, informace a především dobrá nálada. Nová rádiová show Nakopávač vtrhla do českého éteru prostřednictvím digitálního Rádia Energic. Jirka Štěpo Štěpánek a Roman Dušek doslova oživují ranní a odpolední vysílání. Konečně je důvod, proč znovu poslouchat rádio.

Rádio Energic je nová digitální stanice vysílající celoplošně v DAB+, což je technologie příjmu rádia na klasickou anténu prostřednictvím tuneru. Zároveň je ve všech hlavních aplikacích a na webových stránkách. Díky tomu si posluchač může vychutnat nový program i v mobilu či PC nebo v autě.

Jirka Štěpo Štěpánek a Roman Dušek jsou hlavními tvářemi Rádia Energic. Tvoří unikátní moderátorskou dvojici, která se skvěle doplňuje. Zbourají český éter?

Štěpo je zkušený speaker a DJ. Už toho poměrně hodně pamatuje a tak je tím zkušenějším. Svým nezaměnitelným projevem a historkami naprosto fascinuje svého rádiového parťáka. Roman Dušek je „jeho žák“, který „svého učitele“ občas nerespektuje. A tak dochází ke „štouchancům“ za rádiovým mikrofonem. Tím tato dvojice doslova boří ráno i odpoledne v českém éteru.

Ranní a odpolední show: To tu ještě nebylo!

Tato dvojice vysílá na dvě směny. Ráno od 7 do 9 hodin a odpoledne od 16 do 18 hodin. A v sobotu ještě si dá víkendový přesčas od 8 do 11 hodin. Motivuje posluchače do práce i do školy, a zároveň je doprovází pozdním odpolednem. Řidiči při ranní a odpolední dopravní špičce v koloně navíc získají skvělé společníky s aktuálními informacemi, takže mobil do ruky opravdu brát nemusí.

Štěpo představí v Kalendáriu pohled do hudební historie, a tak posluchači si zavzpomínají. Dozví se i zajímavá výročí, která vzápětí zkomentují svým osobitým humorem. Zkušený DJ Štěpo navíc do éteru vyšle svěží energii v podobě nového songu. Rádio Energic se od ostatních českých stanic liší tím, že v hudebním playlistu má nejvíce novinek.

Nová česká muzika, hitový hudební formát a Čerstvá energie

Rádio Energic se od současných českých rádií liší i mixem a rozmanitostí nejnovější muziky hitového formátu. V každé hodině navíc zazní obvykle tři české písničky nové hudební vlny.

Hlavním hudebním žánrem je dance pop. Melodická dynamická muzika pro městského posluchače a řidiče aut, kteří jsou neustále v pohybu.

Tomáš Veselý: Radio Energic je průkopník digitálního rádia v Česku
Tomáš Veselý: Radio Energic je průkopník digitálního rádia v Česku
Advertorial

Štěpo navíc kompletně představuje novou muziku v hodinovce Čerstvá energie v sobotu mezi 17 – 18 hodinou a v neděli mezi 8 a 9 hodinou.

One man show: Roman Dušek a Paul Bulva

Po skončení Nakopávače Roman Dušek začíná dopolední mix žhavých hitů a informací. Jeho one man show zpříjemňuje čas v práci či na cestách ve všední den a o víkendu odpoledne si dává „opáčko“.

To polední a odpolední čas na Rádiu Energic patří další osobnosti. Paul Bulva je připraven s mnoha informacemi a novinkami v čase oběda. K tomu mixuje čerstvou novou muziku a komunikuje s posluchači přes sociální sítě. Jeho čas je pondělí až pátek od 12 do 16 hodin a v neděli od 9 do 11 hodin.

MEDIASHOW Radio ENERGIC je nové mediazastupitelství
MEDIASHOW Radio ENERGIC je nové mediazastupitelství
Advertorial

Přihlásit přes Seznam

Regiony

Tip od MEDIASHOW:

Doporučujeme

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama