Zprávy Analýzy Rozhovory Názory Reportáže Podcasty
Podcast: Oblíbená místa s Radiem Energic a MEDIASHOW.cz
Oblíbená místa

Redakce ve spolupráci s klientem.

Letní party na webu i v rádiu. Cestování a skvělá aktuální muzika k tomu. Digitální Radio Energic s MEDIASHOW.cz nachystalo Oblíbená místa.

Léto a prázdniny jsou ideální pro cestování a poznávání. Je mnoho oblíbených míst, jen o nich vědět. A o tom je letní tour po českých a moravských městech a místech.

Oblíbená místa s Radiem Energic a MEDIASHOW.cz jsou přesně tím, co v létě pomůže. Poslechnout si a přečíst si o zajímavých místech.

V původních textech našeho cestovatele Josefa, který na oblíbených místech byl osobně, získáte skvělou inspiraci. Zároveň získával informace na místě nejpovolanějším. Při svých tripech hovoří s místními lidmi a získává ty nejlepší tipy, co vidět a navštívit. Zabrousí do historie i současnosti, vypíchne zajímavosti.

Nabídne tip na výlet, pro volný čas i turistickou procházku.

Léto na Radiu Energic bude SUMMER PARTY v českém éteru
Léto na Radiu Energic bude SUMMER PARTY v českém éteru
Advertorial

Všechny díly v psané formě si můžete přečíst na jednom místě: Oblíbená místa s Radiem Energic. A každý den se seznam oblíbených míst rozrůstá.

Oblíbená místa ve vysílání Radia Energic i jako podcast

A že neradi čtete? Nevadí!

Oblíbená místa si oblíbil i Roman Dušek, který v dopoledním čase vždy od pondělí do pátku jedno představí. Premiéru si můžete dát vždy mezi 10. a 11. hodinou a opakování v odpoledním vysílání mezi 14. a 15. hodinou. A ještě si o oblíbeném místě pobaví Roman se Štěpem v Nakopávači od 7 do 9 hodin a od 16 do 18 hodin.

Radio Energic přináší čerstvou energii. Novou muziku i ranní show
Radio Energic přináší čerstvou energii. Novou muziku i ranní show
Advertorial

Roman Dušek jako zkušený rádiový moderátor Radia Energic ví, jak oblíbené místo představit za mikrofonem. A pokud to nestihnete, můžete si Oblíbená místa poslechnout následně i jako podcast.

Tipy na oblíbená místa se soutěží

A to není všechno.

Oblíbená místa probíhají v premiéře na digitálním Radiu Energic od pondělí 24. června a poběží až do pátku 6. září 2024. Zároveň můžete posílat vaše oblíbená místa jako tipy. Nebo jen označit váš instagramový příspěvěk s hashtagem #oblibenamista, #radioenergic, #mediashowcz.

Pokud nám pošlete tip, zařadíte se do soutěže o skvělé ceny pro cestování: batoh či termohrnek.

Tomáš Veselý: Radio Energic je průkopník digitálního rádia v Česku
Tomáš Veselý: Radio Energic je průkopník digitálního rádia v Česku
Advertorial

Přihlásit přes Seznam

Regiony

Tip od MEDIASHOW:

Doporučujeme

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama