Zprávy Analýzy Rozhovory Názory Reportáže Podcasty
Volejbalisté Příbrami se ve čtvrtfinále střetnou s Duklou Liberec
Volejbalisté Příbrami.

Volejbalisté VK Příbram se ve čtvrtfinále play-off extraligy střetnou s Duklou Liberec. Potkají se tak šestý a třetí celek po základní části.

Příbramský tým (na snímku z extraligového zápasu) se vyhnul případnému předkolu, které se týká týmů od sedmého do desátého místa. Přímého postupu do čtvrtfinále si cení nový trenér příbramských volejbalistů Lubomír Vašina.

„První pětka tabulky se utvořila podle očekávání z největších favoritů. Takže už od ledna bylo dané, kdo je aspirantem na přední pozice před play-off. Naším cílem bylo uhájit šestou příčku, což se podařilo,“ řekl Lubomír Vašina pro MEDIASHOW.cz.

Trenér Lubomír Vašina: Vážíme si každého vítězství

Dosavadní umístění považuje kouč za úspěch.

„Přece jen je rozdíl dostat se přímo do čtvrtfinále, než o něj bojovat v náročném předkole. Řekli jsme si, že budeme rádi, když to dotáhneme do play-off. A vážíme si každého vítězství. A po celou sezonu se snažíme předvádět dobrý sport,“ líčil Lubomír Vašina.

V Příbrami Lubomír Vašina loni v létě nahradil trenéra Petra Broma a asistenta Filipa Rejlka. V kádru došlo i k řadě změn. Aktuálně je na soupisce pět cizinců, z toho dva Argentinci a jeden Brazilec.

„Pro mě je zásadní, kteří hráči týmu především pomáhají. A diváci při našich zápasech jistě zaznamenali, že za nás nastupují i mladí kluci a důležité je, co odvádějí na hřišti,“ podotkl příbramský trenér.

Přihlásit přes Seznam

Regiony

Tip od MEDIASHOW:

Doporučujeme

Tip od MEDIASHOW:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama