Zprávy Analýzy Rozhovory Názory Reportáže Podcasty
Fotbalové EURO: Přímé přenosy nabízí ČT i Český rozhlas
Olympijský stadion v Berlíně

Česká televize vysílá přímé přenosy z fotbalového mistrovství Evropy na několka kanálech s propojením na webu. Živě vysílá i Český rozhlas.

Česká televize odvysílá všech 51 zápasů v přímém přenosu. Využije k tomu platformu lineární televize i webu. Konkrétně ČT sport, ČT2 a ČT sport Plus. Další obsah nabídne nová HbbTV aplikace a web ctsport.cz. Součástí je i studio k mistrovství Evropy.

Výkonný ředitel ČT sport Jiří Ponikelský uvedl, že studio otevře ke všem zápasům. „Přímo v Německu budeme mít štáby po celou dobu účasti české reprezentace na turnaji. Reportérsky ale pokryjeme i řadu dalších zápasů v ostatních skupinách. Ve dnech kolem utkání našeho týmu otevře fotbalová asociace Český dům, z něhož budeme pořizovat přímé vstupy.“

Zápasy odkomentují Jaromír Bosák, Vlastimil Vlášek, Jiří Štěpán a Ondřej Prokop se spolukomentátory.

EURO 2024 živě na Radiožurnálu a Radiožurnálu Sport

Český rozhlas získal jako jediné rozhlasové médium v Česku vysílací licenci na přímé přenosy všech zápasů a sportovní komentátoři ČRo budou z místa živě komentovat veškeré dění.

Fotbalové EURO: Kdy hrají Češi v Lipsku a Hamburku
Fotbalové EURO: Kdy hrají Češi v Lipsku a Hamburku

„V každém případě jsme připraveni nabídnout posluchačům hodiny fotbalového vysílání nejenom v přímých přenosech všech zápasů fotbalového Eura na Radiožurnálu Sport, ale přímo z dějiště budeme přinášet informace po celý den také na Radiožurnálu,“ uvedl šéfredaktor Radiožurnálu Sport Miroslav Bureš.

Český rozhlas připravil i speciální Studio Euro 2024. A to každý hrací den šampionátu před vybraným zápasem. Ve speciálním studiu se potká fotbalová legenda a hlavní tvář kampaně Pavel Horváth s dalšími fotbalovými experty: Václavem Kadlecem, Dušanem Uhrinem ml. a Horstem Sieglem.

Přihlásit přes Seznam

Regiony

Tip od MEDIASHOW:

Doporučujeme

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama