Zprávy Analýzy Rozhovory Názory Reportáže Podcasty
Nestárnoucí Viktor Hübl je stále lídrem hokejového Chomutova
Viktor Hübl

Útočník Viktor Hübl dominuje ve druhé hokejové lize. V nadstavbové části skupiny Západ pomohl svou produktivitou k prvenství týmu Chomutova.

Letos 46letý Viktor Hübl (na snímku) je extraligovým rekordmanem v několika statistikách. Jeho skvělá bilance vzbuzuje respekt. A nepřekvapuje nejen fanoušky, ale ani chomutovské trenéry.

Svůj pohled na nezdolného útočníka poskytl pro MEDIASHOW.cz asistent chomutovského trenéra Petr Martínek.

„Pamatuji si, že Viktor Hübl začínal právě v Chomutově, když se tady ještě hrála druhá liga. Byl hodně mladý, pak jsme spolu nastupovali za Slavii Praha i Litvínov. Víťa to má v sobě. Jeho výhodou je, že je pořád dobře připravený. Nemá problémy s váhou, vyhýbají se mu těžší zranění. Umí rozdávat puky, dávat góly a je opravdovým lídrem i v kabině,“ řekl Petr Martínek.

Marek Tomica: Klobouk dolů, co dokázal

Viktora Hübla velmi dobře zná i někdejší útočník Marek Tomica, současný kondiční trenér A-týmu pražské Slavie. Oba odehráli přes tisícovku zápasů v extralize, přičemž Hübl jich nastřádal ještě více než Tomica.

„Byli jsme spolu v extraligové pražské Slavii, což už je dávno. Od té doby uběhlo hodně času, jenže Viktor pořád hraje. Klobouk dolů před ním. Já jsem vydržel na ledě jako hráč do třiačtyřiceti let. Pask už tělo nějak bolelo a nechtěl jsem dál absolvovat hokejovou zátěž,“ uvedl Marek Tomica pro MEDIASHOW.cz.

V Chomutově věří, že jejich lídr Viktor Hübl si dlouhodobou výkonnost udrží i pro nadcházející druholigové play-off. Do něj uznávaný útočník vstoupí s bilancí 22 gólů a 39 asistencí ze základní a nadstavbové části.

Přihlásit přes Seznam

Regiony

Tip od MEDIASHOW:

Doporučujeme

Tip od MEDIASHOW:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama